O MNIE

Trener personalny w Łodzi

Poznajmy się.

 

Sport i zdrowy styl życia to moja pasja, dlatego chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem. Jako Trener Personalny przekonałem się już, że każda osoba ma zupełnie inne cele jak i możliwości treningowe. Stąd zanim złapiesz pod moim okiem za sztangę, najpierw porozmawiamy oraz ustalimy indywidualny plan działania. Nie wiesz jak zacząć lub to co robisz do tej pory nie przynosi Ci wymiernych efektów ? Bez obaw, zajmę się tym.

Moja przygoda ze sportem siłowym trwa już ponad 10 lat. Droga którą przeszedłem była dość zawiła. Jestem pasjonatą sportów sylwetkowych i to dało mi w przeszłości spory zastrzyk motywacji. Starty w zawodach to tylko wisienka na torcie. Cała reszta to codzienny styl życia.

TERAZ POMOGĘ TOBIE

W TWOJEJ SPORTOWEJ

PRZYGODZIE !

Siłownia to dla mnie ważne miejsce, czuję się tu świetnie !

Dlatego chętnie pomogę Ci się tu zaaklimatyzować.

Zadbam o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Zaufanie !

Tak, mam nadzieję, że swoim zaangażowaniem i warsztatem pracy sprawię, że mi zaufasz. Jestem osobą otwartą i lubię rozmawiać, dlatego jest wielce prawdopodobne, że się zakumplujemy ! Czas na treningu to czas dla Ciebie. Będę tam z Tobą. Jeśli trzeba, w chwili oddechu pogadamy o wszystkim.

Motywacja !

Tak, nie zrobię formy za Ciebie ! Za to za pewnik możesz przyjąć, że będę stał nad Tobą i srogim okiem dopilnuję abyś dał/dała z siebie 100% swoich możliwości. Każdy ma swoje słabości, a ja jestem od tego aby pomóc Ci je pokonać- zrobię to !

Działanie !

Dlatego jeżeli planujesz zredukować swoją wagę, rozbudować sylwetkę, wdrożyć schematy zdrowego stylu życia lub po prostu zacząć dbać o swoje zdrowie i samopoczucie poprzez odpowiednią aktywność fizyczną- sprawdź mnie !

Treningi personalne prowadzę na terenie całej Łodzi oraz w pobliskiej aglomeracji.

 

Standardowym miejscem treningowym jest siłownia lub klub fitness.

 

Natomiast jeżeli swoją sportową przygodę chcesz realizować z dala od wzroku innych, to trening w Twoim domowym zaciszu lub w plenerze może być doskonałym rozwiązaniem – przyjadę !

PODEJMIJ WYZWANIE. CZAS ROZPOCZĄĆ TRENING !

Daniel Wąsowski trener personalny w Łodzi
trener personalny Łódź
Daniel Wąsowski trener personalny
Na co możesz liczyć wybierając moją ofertę ?

#DOGODNE TERMINY

Grafik codziennych obowiązków potrafi być bardzo napięty. Dni i godziny treningowe dopasuję do Twoich możliwości.

Z

#WYZNACZANIE CELÓW

Praca nad konkretnym zadaniem przynosi wymierne efekty. Razem w oparciu o Twoje możliwości i oczekiwania ustalimy drogę do zrealizowania Twojego celu.

#TROSKA O ZDROWIE

Fajnie, że masz już zapał do treningów. Warto też zadbać o badania profilaktyczne i bezpieczeństwo pracy. Bez obaw, zadbam o to.

#WŁAŚCIWA SUPLEMENTACJA

W dobie rozwoju nauki warto korzystać z jej dobrodziejstw. Odpowiednio dobrana suplementacja spotęguje Twój wysiłek. Pokażę Ci na co warto zwrócić uwagę.

#WIĘKSZA SPRAWOŚĆ I ENERGIA KAŻDEGO DNIA

Dobrze dobrana aktywność fizyczna i właściwe nawyki żywieniowe to klucz do Twojej witalności. Wyjdź naprzeciw swoim obowiązkom z dobrą energią !

Daniel Wąsowski_trener personalny
Trener personalny Daniel Wąsowski

Zapraszam do kontaktu