TRENINGI

PERSONALNE

TRENINGI

PERSONALNE

O treningu siłowym.

 

Wierzę w trening siłowy i jestem jego gorącym zwolennikiem. Ale, trening siłowy to nie tylko prostolinijne machanie ciężarami ! Jest tu bardzo wiele zmiennych takich jak dobór ćwiczeń, intensywność, obciążenie.

Dla każdego ze swoich klientów dobieram metody i sposób działania pasujący do potrzeb i możliwości danej osoby.

Bez względu na to czy trening będzie miał formę wyczynową, rekreacyjną czy nastawiony na poprawę sprawności, to za priorytet stawiam poprawę mobilności i aktywację właściwych wzorców ruchowych.

Trening siłowy z Danielem Wąsowskim

WYBIERZ TRENING DLA SIEBIE

Trening na siłowni Łódź

TRENING NA SIŁOWNI

Pozwól mi być swoim przewodnikiem po świecie maszyn, ciężarów i innych gadżetów znajdujących się na siłowni. Pomogę Ci się zaaklimatyzować i pokażę jak precyzyjnie wykorzystać potencjał tego miejsca. Razem przebrniemy przez mniej i bardziej zaawansowane ćwiczenia. Zadbam tu o Twój komfort, jak i o to abyś wychodząc stąd miał/ miała poczucie dobrze wykonanego zadania !

Trener personalny w Łodzi_trening w plenerze

TRENING W PLENERZE

Pogoda i aura na dworze sprzyja ? Wykorzystajmy to ! Chętnie zabiorę swój sprzęt treningowy i spotkam się z Tobą w parku lub Twoim ogrodzie. Trening na świeżym powietrzu to dodatkowy bodziec, który pozwoli Ci na wyciągnięcie pełni profitów dla Twojego samopoczucia z jednostki treningowej.

Trening w parach

TRENING W PARACH

Jesteście parą, przyjaciółmi i chcecie wspólnie trenować ? Nie ma problemu ! Takie rozwiązanie to wspaniałe spędzenie wspólnego czasu i wzajemna motywacja. Odpowiednio ułożę plan treningowy i podzielę swoją uwagę, tak aby jak najefektywniej przełożyć to na Wasze efekty.

Trening personalny online

TRENING ONLINE

Jeżeli mieszkasz zbyt daleko od Łodzi i dojazd zająłby nieracjonalną ilość czasu to mam dla Ciebie rozwiązanie. Przygotuj potrzebny sprzęt lub udaj się do możliwie bliskiego Ci klubu fitness, a ja za pomocą kamerki np. w Twoim telefonie będę nadzorował i korygował Twoje ćwiczenia. Bez problemu zrealizujemy w ten sposób przygotowany dla Ciebie plan treningowy.

Trening personalny w domu

TRENING W DOMU

Jeśli opór przed opinią innych lub ich wzrokiem skutecznie zniechęca Cię do podjęcia treningów na siłowni to wychodzę temu naprzeciw. Sprzęt który posiadam z powodzeniem pozwoli Nam na wykonania pełnowartościowego w Twoim domu. Masz dzieci z którymi nie wiesz co w tym czasie zrobić ? Bez obaw, dla nich tez znajdziemy zadanie.
Nagle dojazd na siłownię przestaje być problemem i wymówką, fajnie ?

CO JESZCZE PROPONUJĘ DLA CIEBIE ?